Reichle & De-Massari partnerský program

Výhody pro Vás a vaše zákazníky
R&Mfreenet školící program představuje důležitou část partnerského programu "QPP – Qualified Partner Program". Ten přináší značné znalosti, které budete moci s výhodou využívat, protože právě Vy je uplatníte při instalacích a poskytování služeb zákazníkům.

Vhodný certifikát pro partnera
R&M partnerský program vytváří optimální základy pro vaši práci – pro plánování, distribuci, instalaci nebo údržbu. Vy, jako R&Mfreenet partner, může mít prospěch z naších vynikajících služeb a podpory.

R&Mfreenet cerifikáty:
- instalátor metalika
- instalátor optika
- projektant
- prodejce a specialista podpory
- instruktor

Požadavky pro získání certifikace jsou účast na certifikačním školení a úspěšné složení závěrečné zkoušky. Certifikační školení musí být navštěvováno každé dva roky aby byla certifikace stále platná. Certifikovaní partneři a jejich zákazníci můžou využívat R&Mfreenet záručního programu.

Základní školení
Základní školení - metalika a optika jsou určená pro techniky, kteří instalují strukturované kabeláže. Jsou zaměřené na instalační postupy a předpisy s tím spojené. Základní školení - administrátor je určeno správcům sítí. Poskytuje celkový pohled na R&Mfreenet kabelážní systém a umožní tak uživatelům maximálně využít jeho možností.

Certifikovaný instalátor - metalika, optika
Výkon a spolehlivost kabeláže významně závisí na kvalitě instalace. R&Mfreenet certifikovaní instalátoři jsou odborníci v oblasti instalace metalických a optických kabeláží. Provádějí instalace za přísné kontroly kvality. Výsledkem toho je vysoká kvalita na kterou R&M převezme 20tiletou záruku: R&Mfreenet Systémovou záruku. Nezbytné znalosti jsou obsahem dvoudenního certifikačního školení.

Certifikovaný projektant
Samotný technický základ je nedostatečný. Projektant přibírá odpovědnost za celý projekt. Musí garantovat , že síť podporuje dnešní aplikace ale také budoucí aplikace. Dále je zodpovědný za dodržování národních a mezinárodních norem, profesionální výkon práce a monitorování průběhu projektu. A tak má projektant rozhodující vliv na celkovou kvalitu dokončené sítě. Certifikovaný projektant získá znalosti standardů a R&Mfreenet instalačních směrnic stejně jako postupů pro zabezpečení jakosti. Toto je obsahem certifikačního školení, jehož částí je školení na úrovni instalátora. To vše pak opravňuje projektanta nabízet k projektům doživotní R&Mfreenet záruku na aplikaci.

Cerifikovaný prodejce a specialista podpory
Pro úspěch prodejce je důležité poskytovat předprodejní a poprodejní podporu na vysoké úrovni. Tuto vysokou úroveň přináší právě školení Cerifikovaný prodejce a specialista podpory Školení je podobné jako pro certifikované projektanty, proto mají absoleventi stajná výhody - možnost nabízet doživotní R&Mfreenet záruku na aplikaci.

Cerifikovaný instruktor
Pětidenní certifikačí školení u výrobce je určeno instruktorům, kteří na základě tohoto školení mohou využívat všech výhod R&M záručního programu, ale především mohou školit a certifikovat všechny výše uvedené úrovně.

R&Mfreenet partner
Jak poznáte R&M partnera? Jen na základě certifikátu určitě ne! Mnoho zákazníků pozná partnera podle jeho kvalifikace a profesionality při plánování a zavádění R&Mfreenet kabelážního systému. Prostřednictvím cerifikovaného partnera má koncový uživatel přístup k jedinečnému záručnímu programu, který pokrývá všechno – od jednotlivých součástí až po kompletní systém a jeho výkon.

Buy cheap web hosting service where fatcow web hosting review will give you advices and please read bluehost review for more hosting information.

 

Podnikové sítě Řešení pro operátory Průmyslové aplikace Malé a domácí sítě

Free Joomla Templates designed by Web Hosting Top